Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAP CU FIR AUTOCUT MAKITA conform referat 8224/30.04.2018
- Număr anunț
- DA20207585
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- JUSTOOLS SRL (CUI 13777948)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,74 RON
- Valoare atribuită
- 164,74 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 11:47
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,74 RON
din 164,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro