Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATII SANITARE

Număr anunț
DA20225567
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI RO27826188)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990,49 RON
Valoare atribuită
990,49 RON
Data publicării
03.05.2018 13:00
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

990,49 RON

din 990,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.