Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE ASPIRATIE CU BURDUF SI TROCAR, CH 8 -20 BUC, 10 - 20 BUC, 12 -20 BUC,

Număr anunț
DA36170354
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.080 RON
Data publicării
22.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.080 RON