Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB INGR.(-) M4X30 ZN (DIN 963)

Număr anunț
DA20234700
Autoritate contractantă
AGENTIA ZONEI MONTANE (CUI 34505733)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,80 RON
Valoare atribuită
0,80 RON
Data publicării
04.05.2018 09:28
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,80 RON

din 0,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.