Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achizitia de carburanti (benzina si motorina) prin bonuri valorice nenominalizate pe tip de carbur

Număr anunț
DA20237966
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.713,30 RON
Valoare atribuită
94.239,90 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
04.05.2018 11:00
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.239,90 RON

din 94.713,30 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 473,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.