Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii lucrari de constructie reabilitare si modernizarare infrastructura, dotari cu echipamente

Număr anunț
DA20234980
Autoritate contractantă
COMUNA BUMBESTI PITIC (CUI 4718888)
Furnizor / câștigător
PROCONVID CONSTRUCT SRL (CUI 31410663)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228.315,31 RON
Valoare atribuită
228.315,31 RON
Data publicării
04.05.2018 09:37
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228.315,31 RON

din 228.315,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.