Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE CURENTA – IGIENIZARE SALA APARAT RX SI CAMERA DEVELOPARE – DISPENSAR TB TECUCI
- Număr anunț
- DA20233510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- R-CONEST SRL (CUI 31189210)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.498,80 RON
- Valoare atribuită
- 15.498,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 08:48
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.498,80 RON
din 15.498,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro