Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere utilaj pe senile pentru deschidere drumuri si decolmatari.
- Număr anunț
- DA20228913
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCOIU DE JOS (CUI 4468323)
- Furnizor / câștigător
- VITAL BUILDING SRL (CUI 27977156)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:38
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro