Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE CIMITIR SAT IBRIANU COMUNA GRADISTEA JUDETUL BRAILA
- Număr anunț
- DA20226941
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gradistea Braila (CUI 4342758)
- Furnizor / câștigător
- LIGIDRON SRL (CUI RO26241100)
- Cod CPV
- 45112714-3 · Lucrari de arhitectura peisagistica a cimitirelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.980,24 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:38
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 55.980,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro