Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari cu Buldoexcavator JCB

Număr anunț
DA20217925
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
PELIN A. CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34246442)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
03.05.2018 09:05
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.