Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA PENTRU METAL GRI (AMBALATA LA 1 KG)

Număr anunț
DA20227526
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
LEX CHARTA OFFICE SRL (CUI 30256052)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27 RON
Valoare atribuită
27 RON
Data publicării
03.05.2018 13:55
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27 RON

din 27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.