Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa bactericida 2x55 W cu tuburi philips, cu montare pe stativ - INOX
- Număr anunț
- DA20241730
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115 RON
- Valoare atribuită
- 2.115 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 12:47
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.115 RON
din 2.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro