Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa UV Bactericida 110W cu stativ mobil, cu functionare in prezenta personalului

Număr anunț
DA20241261
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.798 RON
Valoare atribuită
3.798 RON
Data publicării
04.05.2018 12:34
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.798 RON

din 3.798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.