Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proteinase K, recombinant, PCR grade
- Număr anunț
- DA20240055
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465,20 RON
- Valoare atribuită
- 465,20 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 12:00
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
465,20 RON
din 465,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro