Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gazduire web VPS - 100GB
- Număr anunț
- DA20235254
- Autoritate contractantă
- Administratia Fondului Cultural National (CUI 17966770)
- Furnizor / câștigător
- HASS WEB DESIGN SRL (CUI 18715105)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 09:45
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.400 RON
din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro