Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII LUNARE DE INTRETINERE SI REPARATII 6 ASCENSOARE

Număr anunț
DA20234277
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
R1353884 HELP 92
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
04.05.2018 09:15
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.