Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE ACUMULATOR + TESTARE

Număr anunț
DA20231581
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
Furnizor / câștigător
SERVICE CICLOP SA (CUI RO11573879)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,70 RON
Valoare atribuită
319,70 RON
Data publicării
03.05.2018 16:20
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,70 RON

din 319,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.