- Număr anunț
- DA20239747
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
- Furnizor / câștigător
- CANAMAR S.R.L. (CUI RO8789610)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,95 RON
- Valoare atribuită
- 327,95 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:50
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,95 RON
din 327,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro