Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de medicina de familie / medicina de intreprindere

Număr anunț
DA20222554
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
TATOMIR P. CORIOLAN- MEDIC DE FAMILIE- MEDIC DE INTREPRINDERE (CUI 37035784)
Cod CPV
85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.927 RON
Valoare atribuită
3.927 RON
Data publicării
03.05.2018 11:35
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.927 RON

din 3.927 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.