Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de fotografie club sportiv
- Număr anunț
- DA20232030
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
- Furnizor / câștigător
- SPORT PICTURES S.R.L. (CUI RO16616679)
- Cod CPV
- 79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.300 RON
- Valoare atribuită
- 105.300 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 17:27
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105.300 RON
din 105.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro