Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE BANCI SI ECHIPAMENTE DE JOACA PENTRU PARCURILE DE PE RAZA UAT RECAS - BANCA PARC
- Număr anunț
- DA20226878
- Autoritate contractantă
- Orasul Recas (CUI 2512589)
- Furnizor / câștigător
- PLATEROM SRL (CUI RO15224120)
- Cod CPV
- 39113600-3 · Banci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:36
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.000 RON
din 72.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro