Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIUL STANDARD - plic national (non-loco)-Zimnicea-Calarasi

Număr anunț
DA20237126
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,50 RON
Valoare atribuită
17,50 RON
Data publicării
04.05.2018 10:36
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,50 RON

din 17,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.