Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 240 LT. / SACI MENAJERI 120 LITRI LA ROLA 10 BUC. / SACI POLIETILENA REZISTENTI

Număr anunț
DA20233360
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Marin Coman (CUI 35577746)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98,90 RON
Valoare atribuită
98,90 RON
Data publicării
04.05.2018 08:42
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98,90 RON

din 98,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.