Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agregat de aer condiţionat DAIKIN 48.000 BTU
- Număr anunț
- DA20236236
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- AVI COMPACT SRL (CUI RO15243008)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.690 RON
- Valoare atribuită
- 40.690 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:13
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.690 RON
din 40.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro