Ofertă acceptată Cumpărare directă

LADA FRIGORIFICA ZANUSSI ZFC 51400WA 495L

Număr anunț
DA20234782
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC BDK SRL (CUI RO1825782)
Cod CPV
39711123-7 · Congelatoare verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,55 RON
Valoare atribuită
1.386,55 RON
Data publicării
04.05.2018 09:31
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,55 RON

din 1.386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.