Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SE Galati - Aeroterma A40/ 24V cu kit montaj
- Număr anunț
- DA20229624
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- MECORD SIROCO S.A. (CUI RO28296462)
- Cod CPV
- 39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.294 RON
- Valoare atribuită
- 2.294 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:00
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.294 RON
din 2.294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro