Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare, scenotehnica, lumini, video in perioada 7 - 13 mai 2018

Număr anunț
DA20235767
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PRICHINDEL ALBA IULIA (CUI 4331511)
Furnizor / câștigător
SET UP SRL (CUI RO17702794)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.700 RON
Valoare atribuită
25.700 RON
Data publicării
04.05.2018 10:00
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.700 RON

din 25.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.