Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de contabilitate primara la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA20203990
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- BOSONEA VICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 28186842)
- Cod CPV
- 79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare finală
- 1.900 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:04
- Data finalizării
- 04.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.