Ofertă acceptată Cumpărare directă

acces la aplicatia sli.do

Număr anunț
DA20233913
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI RO21788662)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.550 RON
Valoare atribuită
4.550 RON
Data publicării
04.05.2018 09:03
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.550 RON

din 4.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.