Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curățenie si întreținere generala

Număr anunț
DA20240029
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Bistrita Nasaud (CUI 20702948)
Furnizor / câștigător
MIVAS AGRICOLA IMPACT SRL (CUI RO31555079)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.205 RON
Valoare atribuită
6.205 RON
Data publicării
04.05.2018 11:59
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.205 RON

din 6.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.