Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii curente pt. furnituri de birou ( 1300x560x800 )
- Număr anunț
- DA20236746
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Tamasi Aron Odorheiu Secuiesc (CUI 4612509)
- Furnizor / câștigător
- TOURISM ENTERPRISE S.R.L. (CUI RO20798951)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:25
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro