Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii prestate de organizatii specializate
- Număr anunț
- DA20242845
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET HARGHITA (CUI 27436568)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA SALVAMONT HARGHITA (CUI 30980186)
- Cod CPV
- 98113000-8 · Servicii prestate de organizatii specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 13:19
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro