Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de birotica si papetarie

Număr anunț
DA36172771
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
626,10 RON
Data publicării
22.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,10 RON