Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta HP LaserJet M110w, Laser, Monocrom, Format A4, Wi-Fi Cercetare 8/24 ATENTIE CF RO13905729

Număr anunț
DA36173032
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
401,74 RON
Data publicării
22.07.2024 14:28
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,74 RON