Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE DIVERSE

Număr anunț
DA20198113
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
Furnizor / câștigător
KARMTERE SRL (CUI RO29598035)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,76 RON
Valoare finală
756,76 RON
Data publicării
27.04.2018 14:39
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
05.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.