Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator AA2B, 6V, 1,8Ah, pentru injectomat Agilia
- Număr anunț
- DA20242201
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO3149113)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 13:00
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200 RON
din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro