Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mascuta pentru praf tip Drager X-plore 24345.15.03.2018

Număr anunț
DA20240856
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
MARINE SAFETY CENTER SRL (CUI RO32797747)
Cod CPV
35814000-3 · Masti de gaze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.595 RON
Valoare atribuită
7.595 RON
Data publicării
04.05.2018 12:23
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.595 RON

din 7.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.