Atribuită Cumpărare directă

VACUTAINERE=MAT.LAB.SPITAL=AUGUST 2024=POZ.1,7-10, 48,50,85-88, 91, 92, 94

Număr anunț
DA36173414
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.854 RON
Data publicării
22.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.854 RON