Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie

Număr anunț
DA20199881
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL MAGIC (CUI 29361984)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,50 RON
Valoare finală
67,20 RON
Data publicării
27.04.2018 21:37
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
05.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.