Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD-R 4,7GB 16X EVOffice

Număr anunț
DA20243375
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55 RON
Valoare atribuită
55 RON
Data publicării
04.05.2018 13:36
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55 RON

din 55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.