Ofertă acceptată Cumpărare directă

FAIANTA PISA ORANGE 20X30

Număr anunț
DA20243121
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,20 RON
Valoare atribuită
167,20 RON
Data publicării
04.05.2018 13:28
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,20 RON

din 167,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.