Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie pentru suprafete de aproximativ 1200 mp

Număr anunț
DA20242663
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
Furnizor / câștigător
BLUE SKY CLEANING SRL (CUI RO31344454)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
04.05.2018 13:13
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.