Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE SI TRANSPORT pentru echipaj de paza si protectie, jandarmi, curieri si sp

Număr anunț
DA36173547
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
GOLDEN TOUR PRO S.R.L. (CUI 43506703)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
56.474 RON
Data publicării
22.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.474 RON