Ofertă acceptată Cumpărare directă

VASELINA 80G

Număr anunț
DA20242346
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,55 RON
Valoare atribuită
65,55 RON
Data publicării
04.05.2018 13:04
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65,55 RON

din 65,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.