Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racleta geam

Număr anunț
DA20218833
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI RO6922360)
Cod CPV
50246200-3 · Servicii de intretinere a geamandurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.357,88 RON
Valoare atribuită
3.516,38 RON
Data publicării
03.05.2018 09:35
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.516,38 RON

din 3.357,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.