Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CROCO BISC.CR. CACAO25G NUMAR DE REFERINTA: 03592 PRET DE CATALOG: 0,31 RON / Unitate de masura UN
- Număr anunț
- DA20244668
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74,40 RON
- Valoare atribuită
- 74,40 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 14:24
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74,40 RON
din 74,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro