Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPORT PERSOANE CU AUTOCAR TURISTIC
- Număr anunț
- DA20243709
- Autoritate contractantă
- SCOALA POPULARA DE ARTA ”LIVIU BORLAN” BAIA MARE (CUI 3627820)
- Furnizor / câștigător
- INTER BUS SPEED SRL (CUI RO22764564)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 13:47
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
700 RON
din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro