Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii paza cf invitatie nr. 5208/19.04.2018

Număr anunț
DA20200801
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL PROFESIONAL SECURITY SRL (CUI RO32638938)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698.740 RON
Valoare finală
698.740 RON
Data publicării
30.04.2018 14:30
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
05.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.