Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ursofalk 500mg x 100cpr film
- Număr anunț
- DA20235201
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.065 RON
- Valoare atribuită
- 1.065 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 09:44
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.065 RON
din 1.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro