Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fortrans 64g x 4plic pulb susp
- Număr anunț
- DA20230784
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,50 RON
- Valoare atribuită
- 145,50 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:37
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,50 RON
din 145,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro